karssodrevostavbypudni-vestavbyizolaterske-praceklempirske-pracepokryvacske-pracetesarske-pracekarsso

 

Veškeré stavební práce provádíme celoročně. V zimním období provádíme, s ohledem na počasí, převážně vnitřní stavební práce, jako např. rekonstrukce domů a bytů, koupelen, kuchyně, sádrokartony, obklady vnitřních prostor.

Veškeré služby Vám poskytneme jak na klíč, tak i ve spolupráci s jinými firmami, které na Vašem projektu již pracují.
   
Rovněž s Vámi prokonzultujeme problematiku realizace stavebních prací...

Nabízíme individuální přístup k zákazníkovi, šitý na míru jeho požadavkům a potřebám. Stavba od nás je zárukou kvality a profesionálního přístupu.


Karsso

Stavební práce Praha

Veškeré stavební práce provádíme celoročně. V zimním období provádíme, s ohledem na počasí, převážně vnitřní stavební práce, jako např.půdní vestavby, rekonstrukce domů a bytů, koupelen, kuchyně, sádrokartony, obklady vnitřních prostor, bourací práce, topenářské práce a práce elektro.

Nabízíme individuální přístup k zákazníkovi, šitý na míru jeho požadavkům a potřebám. Stavba od nás je zárukou kvality a profesionálního přístupu

Provádíme stavební práce všeho druhu na zakázku. V současné době přizpůsobujeme rozsah prováděných prací co nejvíce potřebám trhu a potřebám zákzníka.logas

Z vnějších stavebních prací nejčastější požadavky našich klientů zahrnují rekonstrukce domů, bytů, položení zámkové dlažby, obklady budov, betonové potěry, rekonstrukce a zateplování budov, opravy a nátěry fasád, izolace, výměny oken, zednické práce, kompletní omítky.
    Z vnitřních prací v současné době trh poptává hlavně rekonstrukce koupelen a interiérů bytů.
Vlastníme veškeré potřebné stavební nářadí, lešení, výtahy a jiné strojní vybavení, potřebné k realizaci stavebních prací. Zajistíme veškerou dopravu, potřebnou ke stavbě.
Velký důraz klademe na výběr materiálů, použitých k realizaci stavby. Ke stavbám používáme standardně materiály dodané renomovanými výrobci. Tyto materiály splňují požadované parametry, značně přispívají k dlouholeté životnosti staveb a trvalému zachování estetického vzhledu.

dřevostavby I půdní vestavby I izolatérské práce I klempířské práce I pokrývačské práce I tesařské práce - Praha