karssodrevostavbypudni-vestavbyizolaterske-praceklempirske-pracepokryvacske-pracetesarske-pracekarsso

Naše stavební firma provádí půdní vestavby ať již dle projektu zákazníka nebo se snaží zákazníkovi doporučit své zkušenosti z provádění půdní vestavby v rodinných a bytových domech. Většinou je s půdní vestavbou spojena i oprava střechy, zateplení střechy a další stavební činnosti, o které se také v rámci full servisu postaráme.

Kontaktujte nás – rádi k Vám přijedeme, na místě Vám poradíme, nabídneme nejvhodnější materiály, pracovní postup a vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku zdarma.

Půdní vestavby Praha

Půdní vestavba je v současnosti velmi oblíbeným prostorem k bydlení. Dříve téměř nevyužívané jsou dnes žádané a pokud se vestavba udělá dobře, bydlení je vysoce komfortní.

Proč si na realizaci vaší půdní vestavby vybrat právě nás?

  • Mnohaleté zkušenosti, tomu odpovídající reference
  • Full servis, o vše se postaráme
  • Základní bezplatné poradenství

Projektování a následná realizace půdní vestavby a nástavby se staly velmi vyhledávaným artiklem. Nejste si jisti, jestli je vaše půda pro půdní vestavbu vhodná? Spojte se s námi, řekneme vám na to svůj názor podložený řadou úspěšných realizací.

Budování půdních vestaveb je aktuálně nejdynamičtějším stavebním odvětvím a nás těší, že Vám můžeme nabídnout vybudování jakékoliv půdní vestavby v té nejlepší kvalitě.
Starší rodinné domy byly koncipovány tak, že disponovaly prostorným půdním celkem, který můžete díky nám velmi snadno a rychle přeměnit na útulné bydlení.

Potřebuje váš dům, byt nebo kancelář rekostrukci? Chcete změnit váš starý byt v moderní útulný prostor? Pak přišla řada na sádrokarton.

Jedná se vlastně o tzv. suchý způsob zdění, kterým lze levně a jednoduše zrekonstruovat či upravit nebo zateplit Váš interiér. Bez větší námahy a nepořádku lze snížit stropy, zateplit byt či rozdělit velký pokoj.  Důležité je vědět, že Sádrokartony neslouží jako nosná konstrukce, ale je vhodný hlavně pro vnitřní potřebu. Sádrokartony jsou levné, tvarově stálé a odolné.  Jednoduše se do něj instalují nejrůznější typy osvětlení, vytvářející v místnostech příjemnou atmosféru. Se sádrokartony se dá dělat prakticky cokoli a to i s ohledem na vaši peněženku.
Sádrokarton je vlastně produkt zhotovený ze sádry, papírových vláken a minerálních přísad. Rozhodující pro vlastnosti sádrokartonu jsou tedy hlavně vlastnosti sádry.

Sádrokarton tak přispívá k tepelné pohodě člověka, zlepšuje zvukovou izolaci prostoru a řeší protipožární ochranu staveb. Sádrokartonové desky jsou hojně používány jako tepelné bariéry k zamezení úniku tepla.
Sádrokarton je využíván i při budování koupelen, příček místností, podlah či dřevostaveb.

dřevostavby I půdní vestavby I izolatérské práce I klempířské práce I pokrývačské práce I tesařské práce - Praha